Izolacja natryskowa pianką poliuretanową

FIRMA IZOLMAX OFERUJE DWA PODSTAWOWE RODZAJE IZOLACJI NATRYSKOWYCH PIANKĄ POLIURETANOWĄ:

O OTWARTEJ ORAZ O ZAMKNIĘTEJ STRUKTURZE KOMÓREK.

Jest kilka głównych różnic miedzy tymi strukturami, obie maja swoje specyficzne zalety oraz zastosowania. Pianka izolacyjna natryskowa jest uniwersalnym materiałem, który jest dostępny w różnych wariantach o odrębnych właściwościach fizycznych i gęstości. Dlatego konieczne jest zapoznanie się z różnicami obu struktur i wybranie struktury właściwego typu, który jest najbardziej odpowiedni do konkretnego zastosowania.

Pianka izolacyjna o otwartej strukturze komórek jest miękka natryskiwaną pianką izolacyjną, odpowiednia przede wszystkim do zastosowania we wnętrzach do takich celów, jak izolacja ścian, stropów, poddaszy, między krokwiami.

Pianka izolacyjna o zamkniętej strukturze komórek jest odpowiednia do stosowania zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Jej główną zaletą jest wodoodporność i nienasiąkliwość, co umożliwia stosowanie tej pianki również jako materiału hydroizolacyjnego.

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą pianki marki CROSSIN

POZNAJ CENĘ ZA m²

IZOLACJI NATRYSKOWEJ PIANKĄ PUR

BEZPŁATNA WYCENA PRZEZ TELEFON

602 45 25 08

 

Artykuł na temat izolacji poddasza pianką poliuretanową na portalu MURATOR

https://muratordom.pl/budowa/dach/izolacja-poddasza-piana-poliuretanowa-zainwestuj-w-komfort-mieszkania-aa-UP7J-ofnF-HR6p.html

Wybierz pakiet izolacji

20cm

Współczynnik przenikania ciepła
U 0,18

25cm

Współczynnik przenikania ciepła
U 0,15

 30cm

Współczynnik przenikania ciepła
U 0,12