Termowizyjna promocja

Oferta specjalna

termowizja krakow

FIRMA IZOLMAX OFERUJE PODSTAWOWE BADANIA TERMOWIZYJNE

Sprawdzamy mieszkania domki kamienice bloki hale.

Dla wszystkich mieszkańców gminy ZIELONKI, SKAŁA, WIELKA WIEŚ oraz MICHAŁOWICE oferujemy duże badanie w cenie małego.

Dzięki badaniu techniką termowizyjną sprawdzimy jakość izolacji Państwa domu. Wyniki przedstawiane będą w raporcie w postaci 30 zdjęć wraz z opisem.
Badanie obejmuje  sprawdzenie wszystkich krytycznych pod względem izolacji termicznej miejsc. Przeprowadzane jest zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz badanego obiektu. Pomiary są nieinwazyjne i bezdotykowe. Wewnątrz sprawdzane są wszystkie ściany, okna, drzwi zewnętrzne, strych/poddasze bądź inne wskazane miejsca. Na zewnątrz ogólnie badany jest cały obiekt - jeśli wykryte zostaną problemy związane z ucieczką ciepła, są one szczegółowiej sprawdzane w celu odnalezienia przyczyn oraz wskazania sposobów zlikwidowania nieszczelności i usterek.

Dlaczego z nami?

Ponieważ pracujemy na profesjonalnym sprzęcie kamerze FLIR o rozdzielczości 340x250. Ponieważ robimy to dokładnie i starannie - zawsze wszystko tak aby klient był zadowolony. Jesteśmy z okolic Skały działamy lokalnie i nie możemy sobie pozwolić na zepsucie dobrych opini na które pracujemy od 2010 roku. Chcemy działać na zasadzie polecenia więc możesz mieć pewność dobrze wykonanej pracy. ZADZWOŃ 602452508