Zadzwoń i poproś o wycenę:

Ocieplenia domów szkieletowych

Decydujac się na budowę domu szkieletowego, drewnianego czy z bali trzeba zadbać oto aby mikroklimat byl porównywalny dla każdego z pomieszczeń. Niezależnie czy jest to parter , pietro czy poddasze. Jeśli nie zrobimy tego dobrze, bardzo szybko sie rozczarujemy. Rodzaj użytej termoizolacji ma decydujacy wpływ na to, jakie bedzie ocieplenie dachu oraz ścian. Dobrze wykonana izolacja pianką poliuretanową decyduje o tym ze w domu bedzie panował stabilny mikroklimat, i nie bedzie on zależał od każdej, nawet najmniejszej zmiany pogody. Jakże często słyszymy narzekania że na poddaszu podczas upałów jest goraco, a zimą nie da się tam wytrzymać z powodu przenikajacego zimna a przecież dałem taaak dużo wełny…   Dla utrzymania optymalnej temperatury wewnątrz budynków niezbędna jest najlepsza izolacja termiczna, praktycznie tylko wykonana przez natrysk pianki poliuretanowej spełna te wymagania.Izolacja z pianki to szczelna izolacja, co jest szczególnie istotne przy budowie domu drewnianego, z bala czy szkieletowego (kanadyjskiego)

Pianka charakteryzuje sie :

 – wysokim współczynnikiem oporu cieplnego λ 0,022 – 0,037 i niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej

 – bardzo dobrą przyczepnością do różnego rodzaju podłoża i stabilnością w szerokim zakresie temperatur

 – odpornością na czynniki chemiczne i biologiczne, brakiem chłonności wilgoci

  – uszczelnia i wiąże elementy konstrukcji wzmacniając w ten sposób jej stabilność a zarazem nie obciażając konstrukcji z uwagi na bardzo niski cieżar własny

 – skraca czas wykonania izolacji i oszczędza cenne miejsce dzięki temu ze możemy jej zastosować znacznie mniej.

 – stanowi dodatkowe zabezpieczenie utrudniajace rozprzestrzenianie sie ognia zewnetrznego.

Pianka jest materiałem samogasnącym a podczas spalania na jej powierzchni tworzy sie zwęglona warstwa nie dopuszczajaca ognia głębiej.

Wszystko to sprawia , ze będą Państwo mogli pracować i odpoczywać w komforcie i spokoju , oraz istotnie zmniejszy sie zużycie energii cieplnej . Koszty ponoszonych wydatków na energie i ogrzewanie w naszym domu dochodza do 40%!

Izolacja pianką poliuretanową to najlepsza metoda na oszczedzanie energii . A zatem więcej pieniedzy zostanie u Państwa w kieszeni. Lepiej teraz wydać wiecej i zrobić raz a dobrze – potem po zakończeniu budowy tego co w ścianach praktycznie juz nie da się poprawić.

Pianka poliuretanowa to doskonały materiał o bardzo szerokim zastosowaniu.

Komentarze są wyłączone.