Zadzwoń i poproś o wycenę:

Pianki

Pianki

image_1

FIRMA IZOLMAX OFERUJE DWA PODSTAWOWE RODZAJE NATRYSKIWANYCH IZOLACJI PIANKOWYCH:

O OTWARTEJ ORAZ O ZAMKNIETEJ STRUKTURZE KOMÓREK.

Jest kilka głównych różnic miedzy tymi strukturami, obie maja swoje specyficzne zalety oraz zastosowania. Natryskiwana izolacja piankowa jest uniwersalnym materialem, który jest dostepny w różnych wariantach o odrebnych wlasciwosciach fizycznych i gestosci. Dlatego konieczne jest zapoznanie sie z różnicami obu struktur i wybranie struktury własciwego typu, który jest najbardziej odpowiedni do konkretnego zastosowania.
– Pianka o otwartej konstrukcji komórek jest miekką natryskiwaną pianką izolacyjną, odpowiednia przede wszystkim do zastosowania we wnętrzach do takich celów, jak izolacja ścian, stropów, poddaszy, między krokwiami.
– Pianka o zamknietej strukturze komórek jest odpowiednia do stosowania zarówno we wnetrzach, jak i na zewnatrz. Jej główną zaletą jest wodoodporność i nienasiakliwość, co umożliwia stosowanie tej pianki również jako materiału hydroizolacyjnego.

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą pianki marki CROSSIN

crossin

BEZPŁATNA WYCENA IZOLACJI. ZaDZWOŃ

602 45 25 08

[/mp_row]

Wybierz pakiet izolacji

Pakiet S

20cm

Współczynnik przenikania ciepła
U 0,18

Adres email (wymagane)

Tytuł: Prośba o wycenę pakietu S

Treść wiadomości

Pakiet M

25cm

Współczynnik przenikania ciepła
U 0,15

Adres email (wymagane)

Tytuł: Prośba o wycenę pakietu M

Treść wiadomości

Pakiet L

 30cm

Współczynnik przenikania ciepła
U 0,12

Adres email (wymagane)

Tytuł: Prośba o wycenę pakietu L

Treść wiadomości

Dlaczego z nami?

  • Ocieplenie poddasza bez deskowania pianką PUR
    Ocieplenie poddasza może być niemałym wyzwaniem. Wykonując ocieplenie należy myśleć jednocześnie o zapewnieniu jak największej termoizolacyjności, a także o odpowiedniej paroprzepuszczalności całej konstrukcji dachu. To pierwsze przełoży się później na warunki cieplne, czyli komfort –...
    Więcej
  • Pianka PUR zamkniętokomórkowa – właściwości i zastosowanie
    Zamkniętokomórkowa pianka PUR to pianka o przeważającej liczbie komórek zamkniętych. Jej parametry sprawiają, że doskonale sprawdza się do ocieplania obiektów mieszkalnych, przemysłowych czy inwentarskich. Jakie właściwości i zastosowania posiada ten materiał? Pianka PUR zamkniętokomórkowa Zastosowanie...
    Więcej