Zadzwoń:

602 45 25 08

Pianki

Pianki

image_1

FIRMA IZOLMAX OFERUJE DWA PODSTAWOWE RODZAJE NATRYSKIWANYCH IZOLACJI PIANKOWYCH:

O OTWARTEJ ORAZ O ZAMKNIETEJ STRUKTURZE KOMÓREK.

Jest kilka głównych różnic miedzy tymi strukturami, obie maja swoje specyficzne zalety oraz zastosowania. Natryskiwana izolacja piankowa jest uniwersalnym materialem, który jest dostepny w różnych wariantach o odrebnych wlasciwosciach fizycznych i gestosci. Dlatego konieczne jest zapoznanie sie z różnicami obu struktur i wybranie struktury własciwego typu, który jest najbardziej odpowiedni do konkretnego zastosowania.
– Pianka o otwartej konstrukcji komórek jest miekką natryskiwaną pianką izolacyjną, odpowiednia przede wszystkim do zastosowania we wnętrzach do takich celów, jak izolacja ścian, stropów, poddaszy, między krokwiami.
– Pianka o zamknietej strukturze komórek jest odpowiednia do stosowania zarówno we wnetrzach, jak i na zewnatrz. Jej główną zaletą jest wodoodporność i nienasiakliwość, co umożliwia stosowanie tej pianki również jako materiału hydroizolacyjnego.

Jesteśmy autoryzowanym wykonawcą pianki marki CROSSIN

crossin

Dlaczego z nami?

  • Działamy w piankach ponad 6 lat i pracowaliśmy już na różnych materiałach. Zaczynaliśmy z amerykańską pianą, była piana hiszpańska, niemiecka oraz wszystkie polskie. Wielokrotnie słyszeliśmy że amerykańska to a kanadyjska tamto a inna jeszcze co...
    Więcej
  • Crossin® Attic Soft
    Teraz stosujemy nową piankę otwarto komórkową. Natryskową piankę poliuretanową Crossin® Attic Soft z firmy PCC (www.pcc.eu). Jest to firma która działa w wielu branżach w zasadzie na całym świecie, a w Polsce kupili zakłady chemiczne...
    Więcej